Uudised

Pühadetervitus

Lõppev aasta on endaga kaasa toonud väga rõõmustavaid sõnumeid paaridelt, keda meil on olnud au kokku viia. Kes rajab ühist kodu, kes on jõudnud abieluranda… 
Eriti vahva on aga see, et mitmesse perre on juba saabunud või uue aasta hakul oodata järelkasvu. 
Täname kõiki, kes on meiega oma armsaid lugusid jaganud!

Meie soovime omalt poolt suurt õnne, imetabast jõuluaega ja säravat aastavahetust!

Ja et saabuv aasta veelgi rohkem häid uudiseid tooks :)

 

Sõbrapäev Raadio Uunoga

Sõbrapäeva puhul käisime külas Liinal ja Sassil Raadio Uuno hommikuprogrammis Totaalne Ärkamine.
Matchmaker Maarjaga oli kaasas salapärane Mr X, kes rääkis oma Tea for Two kohtingukogemusest. Lõbusat intervjuud saad kuulata siit.

 Valentina_____________________________________

Kas armastus esimesest silmapilgust on võimalik?

60 protsenti ameeriklastest usub, et armastus esimesest silmapilgust tõepoolest eksisteerib ning pooled on seda enda sõnul kogenud.

Psychology Today küsis, et mida inimene tegelikult esimesel silmapilgul näeb. Vastus peitub kaheastmelises vaatlemises, mille abil endale sobivat partnerit otsitakse.
Esimene samm. Ümbruse vaatlemine – eristatakse kõik «ebasobivad» inimesed, kes praagitakse kiiresti välja. Meie kultuuris on loomulikult oluliseks väljasõelumise kriteeriumiks välimus. Kõigepealt jäetakse seega kõrvale väljanägemiselt ebasümpaatsed isikud. Nad muutuvad nähtamatuks.
Teine samm. Neid, keda eelnevalt huviorbiidist välja ei arvatud, vaadeldakse nüüd tähelepanelikumalt. Kõige sobivamad – keda hinnatakse kõige veetlevamaks – valitakse siis edasiseks jälgimiseks ning võimalikuks partneriks.

Armumine esimesest silmapilgust pole pelgalt kõnekäänd, sellele on leitud ka teaduslik põhjendus. LOE LÄHEMALT! 

_______________________________________


NAISTE VÄLJARÄNNE ON AASTATEGA MÄRKIMISVÄÄRSELT KASVANUD!

Statistikaameti andmetel on Eestist lahkunud naiste arv viimaste aastatega hüppeliselt kasvanud, seitsme aastaga on 4661 mehe kõrval lahkunud 10 777 naist! Rahvaloenduse perioodil vähenes märkimisväärselt 15-19-aastaste naiste arv, mis tähendab, et sünnitusikka jõuab järjest vähem naisi. Suurim on väljaränne olnud vanusegrupis 24-34. Võrreldes 2007. aastaga on Eestis jäänud 15-19-aastaseid naisi vähemaks 33% ja võrreldes 2011. aastaga on naisi jäänud vähemaks 10%. Kurb tõsiasi on see, et kui mehed lahkuvad ja hiljem siiski naasevad Eestisse, siis naised lähevad ja jäävad. Pere luuakse mujal! Suuresti on väljarände üks põhjuseid tööturu aeglane taastumine majanduslangusest ning pikaajaline tööpuudus, mis paneb inimesi tööd otsima välismaal. Tea for Two kogemus väidab, et naised nõustuvad kergemini järgnema tulevasele kaaslasele, isegi kui ta elab väljaspool Eestit. Teine rahvus ja elu välismaal ei saa naisele takistuseks pere loomisel. Naised on kergemini nõus loobuma hüvedest siin, kui kuskil mujal tekib armastus. Lahkutakse Eestist.
Miks Eesti naised siis ära lähevad ja mis tooks neid tagasi? LOE LÄHEMALT!

_______________________________________

Valentinipäeval teeb Tea for Two pool Daiquirit välja!

Tea for Two kokteilibaaris Butterfly

Valentinipäeval, 14.veeruaril on oluline oma sõpru ja lähedasi meeles pidada. Kingi oma sõbrale üks hea elamus kokteilibaaris Butterfly! Õhtu koos heade inimestega, mõnus seltskond ja suurepärane muusika- esineb särav vokalist Marvi Vallaste.
Lisaks teeb  Tea for Two Valentinipäeval pool Daiquirit välja! :)

Tee oma plaanid juba nüüd ja kohtume kokteilibaaris Butterfly neljapäeval, 14.veebruaril, kl.21!

___________________________________________

Koostöö Gianni restorani ja kohvikuga.

kohvik ja restoran Gianni

Gianni menüü valmistatakse peakokk Costantino poolt hoolikalt valitud Itaalia toorainest. Lisaks tunneb Costantino alati suurt huvi kohaliku tooraine vastu ja ta kasutab hea meelega ka meie turgudel pakutavat kohalikku valikut. Sügisel võib teda tihti kohata Eesti metsades marju ja seeni korjamas. Lisaks toidu valmistamisele pakub Costantinole suurt huvi veinimaailm. Itaalia veinidest võib ta rääkida päevi. Costantinole meeldib avastada väikesi ja vähetuntud Itaalia veinimaju ja sageli eelistab ta neid üldsusele tuntud brändidele. Seda peegeldab ka Gianni veinivalik!
Restoran Gianni peakokk Costantino Veglianti on sündinud ja üles kasvanud Lazio maakonnas Rooma lähedal Itaalias. Enne Giannit on Costantino oma oskusi lihvinud Itaalia restoranides Suurbritannias, Ameerikas, Saksamaal ja muidugi Itaalias..

Gianni kohvikus on aga suur valik kohapeal küpsetatud kooke, saiakesi ja torte. Gianni kohvik on legendaarne kohtumispaik!

Gianni pakub Tea for Two klientidele menüüst -10% ja restoranis kohtujatele tervitusjoogi!

Restoran ja kohvik Gianni võtavad teid lahkelt vastu ja kostitavad hea ja veel paremaga!

___________________________________________

Kurameerimise anatoomia
Tutvumisprotsessi loomulik kulg ehk kuidas jõuda jätkusuutliku suhteni? Kirjutab Fredric Neuman, M.D. ajakirjas Psychology Today.

Kas suhte alguses on oluline kahe inimese omavaheline keemia?
Mõned kliendid, kes meil kohtingul on käinud nendivad, et nende kohtingukaaslane oli meeldiv ja huvitav ja vastas nende nõudmistele, kuid miski jäi siiski puudu, see müstiline tõmme! Teine ütleb, et keemia on ebaoluline, see on mööduv ja rolli mängivad hoopis teised nüansid.
Psühhoterapeut dr.Fredric Neuman arutleb ajakirjas Psychology Today kurameerimise loomulikust kulgemisest ja mida siiski meeles pidada mehe või naise valikul. Kas müstiline tõmme on oluline suhte jätkusuutlikkuses?
Loe lähemalt siit: http://www.teafortwo.ee/kurameerimise-anatoomia/

_______________________________________

Alustasime koostööd kokteilibaariga Butterfly!  

Butterfly kostitab Sind eelkõige nauditavate ja suursuguste kokteilidega, pakub Sulle meelelahutust ja head muusikat. Samuti oled oodatud kokteilibaari ärgipäeviti maitsvaid sööke nautima, igapäevaselt on neil pakkumisel ka erimenüü. Lisaks suurepärastele kokteilidele, meelelahutusele ja toitlustusele korraldab Butterfly lounge ka kokteilikoolitusi.
Meie kliente kostitab Butterfly kohtingul tervitusjoogiga ja teeb 10% hinnast välja!

 kokteilibaar

PS! 23.veebruaril on Tea for Two ja kõik tema sõbrad oodatud osa saama kokteilikoolitusest Butterfly`s!
Vaata siit: http://www.teafortwo.ee/23-02-ski-2013/

___________________________________________

Kui soovid unistuste kaaslast leida, võta alateadvus appi!

Suhtenõustaja juurde jõuavad sageli inimesed, kellel ebaõnnestumised  suhetes kipuvad korduma või kes hoolimata suurest soovist ja püüdlustest  omale kaaslast ei leia. Põhjuseks võivad siin olla piiravad uskumused,  millest inimene ise ei pruugi üldse teadlik olla.
LOE LÄHEMALT!
___________________________________________

8.detsembril toimus Tea for Two ja Boutique Hotell Schlössle jõuluturniir
„Tennis For Two 2012“. 

Audentese Tennisehallis, teistkordselt toimunud võistlusel osales nii algajaid kui edasijõudnud mängijaid. Võistlusformaat sobis aga kõigile, sest tegemist oli lõbusa, vahetuvate segapaarilistega „iga-mehe-paarismänguga“. 
Loe lähemalt siit!

TENNIS FOR TWO 2012 võitjad:
Parim naine- Kristel Meos
Parim mees- Arno Mägi
Teine naine- Annaliisa Vinnal
Teine mees- Indrek Raud

TENNIS FOR TWO 2013 toimub laupäeval, 7.detsembril 2013!
Olete kõik juba oodatud! :)

_______________________________________

Alustasime koostööd lounge/restoraniga MIX Fusion

Restoran MIX Fusion

MIX on esimene restoran Tallinnas, mis pakub fusion-köögi roogasid.
Fusion-kulinaaria tähendab eri rahvuste köökide retseptide kombineerimist ühes roas. Vladimir Iljini originaalretseptides põimuvad Kesk-Euroopa ja Vahemere köökide maitsed luues uusi, trendikal fusion-stiilil põhinevaid kooslusi. Road on valmistatud ainult looduslikest toiduainetest, lisamata tehislikke lõhna-, maitse- või värvaineid ega konsentraate. Tänu nendele nüanssidele ja sellele, et toit serveeritakse iga kord veidi erimoodi, on iga hõrgutis alati ainukordne.
Lisaks peakoka poolt valmistatud kulinaarsetele meistriteostele pakutakse restoranis peent alkoholivalikut, parimaid rohelise ja musta tee sorte, vaimustavat kohvi ja suurepäraseid alkoholivabasid kokteile, mida võlub valmis Maksim Rõndin isiklikult.

MIX restoranis on mitu saali, suvel laienetakse väliterrassile. Restorani sisekujundus on teostatud Art Deco stiilis, milles ühendatud väline luksus ja kodune mugavus.

Restoran MIX Fusion ootab kõiki, kes soovivad nautida erilisust, mida Tallinnas varem pakutud pole!

Tea for Two kliente tervitab restoran kihiseva joogiga ja menüüst pakub soodustust -10%!

______________________________________

Astu Tea for Two liikmeks, ja me treenime Sind kuu aega tasuta!

Sparta spordiklubi

Novembris anname uutele Tea for Two klientidele tasuta võimaluse kuu aega Sparta spordiklubis end treenida! Kui oled juba Sparta spordiklubi klient, siis pikendame Sinu kaarti kuu võrra.

Meil on oluline, et meie klient on sportliku ellusuhtumisega, terve ja elurõõmus inimene, kaaslane teistele!

PS! Me jätame endale õiguse oma kliente hoolikalt valida. Palume Sul eelnevalt täita lühike ankeet meie kodulehel ja seejärel võtame Sinuga juba ühendust.
______________________________________


Tea for Two uus matchmaker Katerina Astanovskaja

Meil on hea meel Teile tutvustada Tea for Two uut liiget-
Katerina Astanovskaja`t!

Matchmaker Katerina Astanovskaja 

Katerina on 30-aastane kaunis vene neiu, kes elab aktiivset elu ja on alati positiivse suhtumisega. Temaga kohtumisel saime koheselt aru, et sellist lisanduvat energiat me vajame ja samuti meie kliendid.
Katerina on rahvuselt küll venelanna, kuigi suhtleb vabalt eesti keeles, lisaks inglise keeles ja kui vaja, ka heebrea keeles :)
Katerinal on mitmekülgne kogemuste pagas erinevates ettevõtetes töötades. Ta on lisaks korraldanud suurejoonelisi üritusi, konverentse, sünnipäevi, kontserte jms. Mis peamine, tal on kogemused suursuguste pulmapidude korraldamisel ;)
Loe edasi…
______________________________________

Oleme astunud erinevatesse ühendustesse.

Meie sooviks on ühiskonnas rohkem teadvustada pereväärtuste ning terve peremudeli olulisust. Pereväärtused on Eestis viimase 20 aasta jooksul suuresti muutunud ja kahjuks liigume suunas, kus on moodne olla üksik! Arvatakse, et Eesti ühiskond ei ole veel valmis pereväärtustest rääkima, kuid alustame siis tasa…

kaubandus-tööstuskoda ettevõtluse arendamine                       

Matchmaking Estonia OÜ kuulub alates augustist 2012 Eesti vanimasse ja suurimasse ettevõtjate esindusorganisatsiooni Eesti Kaubandus-Tööstuskotta. Ikka selleks, et kaasa rääkida ja anda oma panus ettevõtjasõbraliku majanduskeskkonna kujundamisse.
Ja, et meie hääl kostuks kaugele!

______________________________________

18.augustil peeti Kuressaares traditsioonilist golfi paaristurniiri Arensburg Hotel GOLF FOR TWO 2012!

Teistkordselt peetaval turniiril oli osavõtjaid juba kaks korda rohkem kui esimesel aastal. Kokku tuli võistlejaid 66. Selle aastane formaat oli Texas Scramble HCP stroke play. Formaat oli lõbus, kergesti mängitav ja andis kõigile, samuti algajatele hea võimaluse võita.
Ilm oli tellitult päikeseline, üritust kostitas võistluse peakorraldaja Arensburg Boutique Hotel&Spa saaremaiselt hääde kalavõileibade ja turgutava veinijoogiga. Live scoring tekitas pinevust ja andis viimastele võistlejatele teadmise end lõpus kokku võtta. Ja võita tasus. Karikateks on meil Saaremaa oma meistrite kätetöö, ehtsast kadakast karikad, mille lõhna oli loomulikult tunda kogu võistluse ajal :)

Loe edasi…
_____________________________________

Üksikute nõustamine – uudne lähenemine kaaslase otsimisele.

Tea for Two on alustanud koostööd sertifitseeritud suhtenõustaja ja üksikute nõustamisele spetsialiseerunud Imbi Viirok`iga. Pr. Viirok aitab kaaslast otsival inimesel luua hea valmisoleku suhteks ja külgetõmbeseadus enda kasuks tööle panna.

Loe edasi..

———————————————-

KANDIDEERIMINE LÕPPENUD!

Otsime oma seltskonda MATCHMAKER`it, kes valdab kõnes suurepärast vene keelt ja tunneb värvikat vene hinge :)

Loe edasi..

___________________________________________

Tea for Two väärtuste uuring

Märtsis viisime läbi uuringu väärtuste kohta, et teada saada, mida hinnatakse teineteises esmakohtumisel ja hilisemas suhtes.

Uuringust selgus, et kõige enam hinnatakse esmasel kohtumisel vastassoo juures välimust ning suhtlemisoskust ning vähem hoiakuid elule. Vastassoo majanduslik seis, teadmised, maailmavaade või emotsioonid vastajate jaoks niivõrd olulised ei ole. Seejuures hindavad välimust kõige olulisemaks pea kõikide vanusegruppide mehed ning naised seevastu peavad oluliseks meeste suhtlemisoskust, alles seejärel välimust. Kuigi valdav enamus vastanutest pidas esmakohtumisel välimust kõigist teistest väärtustest enam olulisemaks, siis samas arvatakse, et emotsionaalse sideme tekkimine on füüsilise tõmbe tekkimisest olulisem. Või tuleneb see pigem sellest, et füüsiline tõmme peab olema eelduseks, et suhe üldse tekiks?
LOE EDASI…
____________________________________________
01.01.2012

Ilusat Uut Aastat ning täname kõiki, kes veetsid meiega ka möödunud aasta. Et selle aasta uued tuuled tooks palju uusi seiklusi, soovide täitumisi ning armastuse leidmisi.

 


22.12.2011

 


12.12.2011

10.12.2011 toimus TENNIS for TWO esimesene avaüritus. Veetsime väga toreda sportliku päeva ning lõbusa õhtu. Tore oli näha, et osa julgesid võtta esimest korda reketit käes hoidvad, kui ka juba väga kogenud mängijad.


27.11.2011

Laupäeval, 10. detsembril, kell 13.30 paneme alguse traditsiooni alustavale Tea for Two jõuluturniirile TENNIS for TWO.

Sind ootab põnev võistluspäev, lõbus seltskond, jõulu-söömaaeg Sohvabaaris La Vie ning Tallinna ööelu. Loe täpsemalt siit.

 


25.11 .2011

25.11.2011 toimus La Casa del Habano sigarisalongis väike sigari- ja rummikoolitus. Tutvustas maja ja räägiti meile sigarimaailmast. Suurem osa sigarimaja külastajatest on mehed ning püsiklientide poolt oldi meeldivalt üllatunud, et seal vahelduseks ka naisi seltskonnas viibis :) .

 


17.11.2011

Facebookis toimus meil Tea for Two Stiilimuutuse osaleja otsimine. Võitjaks osutus tookord Anna Frank, ning nüüdseks on muutumine läbitud. Anna muutumisest pilte võite näha meie kodulehelt, kui ka meie  Facebooki grupist. Muutumisest ning särtsu lisamisest oma ellu on võimalik osa saada ka Sinul ning loe täpsemalt siit.

 


13.11 .2011

11.11.2011 toimus Tea for Two ametlik kontori avamispidu. Veini mekitud, head-paremat maitstud, kabeturniir peetud, jalgpall vaadatud ja mandala koos toredate mõtete/soovidega joonistatud ning taas paar õnnelikku inimest juures, kes üksteist leidsid ;) .

 


10.11.2011

Peagi hakkab lõpule jõudma meie Delfi Naisteka kampaania. Siit lingilt saate lugeda ühe väljavalitud meesterahva ehk Joonase lugu, et miks ta otsustas osaleda ja millised on tema ootused/lootused.

 


02.10.2011

11.11.2011 toimub Tea for Two ametlik kontori avamispidu.  Õhtu, kus õhus tunda maagiat ja tähed soosivad uusi tutvusi. Loe täpsemalt siit.

 


29.10.2011

28. oktoobril toimus „Veinikoolitus õhtusöögiga“ Musis. Õhtu oli ääretult tore ja täname kõiki osalejaid. Sai luua uusi tutvusi, naerda, jutustada, head veini mekkida ja sööki maitsta.

 


21.10.2011

Otsisime 17-21. oktoober Facebooki vahendusel endale modelli, kes saab osa põnevast päevast ja on nõus olema meie stiilimuutuse reklaamnäoks. Loosi tahtel võitis seekord Anna Frank, kes läbib kogu protsessi ning varsti on oodata kauneid fotosid tema muutusest.

 


20.10.2011

Raadio Elmar meeskond helistas täna Tea for Two Gretele, et võtta intervjuud meie kohtinguteenuse kohta. Kõne tehti soovisaates ning seda saate kuulata ka siit: Raadio Elmari klipp.

 


17.10.2011

Otsime endale modelli 17-21.10.2011, kes saab osa põnevast päevast ja on nõus olema meie stiilimuutuse reklaamnäoks! Kas Sa oled mõelnud, et tahaks tuua uuendust oma ellu läbi iseenda muutuse? Meie kliendid on rääkinud, et lisaks uue suhte loomisele soovitakse värskendavat muutust ka iseenda välimuses. Sulle mõeldes oleme kokku pannud Tea for Two stiilimuutuspaketi (meik+nõuanded, soeng, fotosessioon). Loe täpsemalt siit.

 


07.10.2011

28. oktoobril toimub meie gurmeesarja üritus “Veinikoolitus õhtusöögiga”. Õhtu loosungiks on “Veini läbi aegade ja läbi köögi “ ning on mõeldud algajaile huvilistele, et teha koos esimesed sammud selles põnevas maailmas. Õhtu algatuseks pakume suupisteid, millele järgneb veinijutt. Peale uute teadmiste kogumist saame hellitada oma maitsemeeli 3-käigulise õhtusöögiga.

 


29.09.2011

Delfi Naistekas ja Tea for Two annavad vallalistele võimaluse oma unistused ellu viia ning endale unelmate partner leida!  

Ootame kõiki vallalisi kandideerima Naisteka ja Tea for Two kohtingumängu, mille käigus üritame kokku viia ühe unelmate paari!

 


23.09.2011

6. oktoobril toimub meie suhtekoolituse sarja teine üritus, kus teemaks on „Tantra“, mida viib läbi särav koolitaja Marika Tamm. Üritus toimub Fich&Wine restorani III korruse privaatruumis, kus saame nautida tassikest teed, suupisteid, head veini eriliste inimestega sundimatus keskkonnas. Sihtgrupiks avatud südamega head inimesed 27+.

 


12.09.2011

September on aeg, mil hakkab Tea for Two’l taas hooaeg uute põnevate ürituste ja ettevõtmistega, mille eesmärk on pakkuda võimalust tutvumiseks ning veeta meeldivalt aega huvitavaid teemasid käsitledes.

22.september saabki avalöögi meie uus suhtekoolituste sari teemaga “Täisväärtuslik suhe” , mida viib seekord läbi särtsakas koolitaja Katrin Aedma. Üritus toimub Fich&Wine restorani III korruse privaatruumis, kus saame nautida tassikest teed, suupisteid, head veini eriliste inimestega sundimatus keskkonnas. Sihtgrupiks avatud südamega head inimesed 27+.

 


07.09.2011

Tea for Two pakub võimalust kinkida oma sõbrale meie KINKEKAART, millele saab lisada personaalseid sõnumeid. Sellise kingi saamisel, ei jäta Sinu tuttavad kindlasti oma sõprade heasoovlikkust kasutamata. Meie kinkekaarte saab kasutada profiili loomiseks, kohtingul ja üritustel.

 


01.09.2011

Agustikuu viimastel päevadel ilmus meeste veebiajakirjas “Lomm” Tea For Two kohta artikkel: “Kas oled juba leidnud selle Õige?” , mis on peamiselt suunatud meeslugejaile.