Protsess

Tutvumaks Sinu isiku, eluviisi ja ootuste ning eelistustega, kohtume ja vestleme Sinuga personaalselt. Selleks oleme koostanud poolstruktureeritud küsimustiku, millele saame täiendatud vastused Sinuga konfidentsiaalse vestluse käigus.

Oleme oma teenuse rajanud usalduslikule suhtele meie ja klubiliikmete vahel. Sama pühendunult, kui me tegeleme Sinuga, oleme valinud ka kõik teised liikmed ning sama pühendunult püüame ka Sulle leida õige kaaslase.

Protsessi kirjeldus:

 • Protsess algab Sinu ja meie omavahelise konfidentsiaalse vestlusega
 • Vestluse aluseks on Sulle varem meie poolt saadetud küsimustik, mida täiendame kohapeal.
 • Kohtumise käigus tutvume Sinu tausta, isiksuse ja eluviisiga. Saame teada Sinu ootustest ja eelistustest kaaslasele.
 • Valikuprotsess on kohandatud Sinu soovidele- alates kaaslase füüsilistest omadustest, ellusuhtumisest kuni geograafiliste eelistusteni.
 • Kui oleme leidnud Sinule sobiva kaaslase, võtame Sinuga ühendust ning anname Sulle temast lühikese profiili kirjelduse. Profiilis avaldame potentsiaalse partneri eesnime, tema olulisemad huvid ja hobid, töövaldkonna, tõekspidamised ja ootused kaaslasele.
  Me ei avalda osapoolte perenime, aadressi või täpsemat töökohta. Fotosid avaldame teineteisele vaid juhul, kui mõlemad osapooled on selle aktsepteerinud.
 • Mõlema osapoole nõusolekul kohtumiseks, broneerime Teile sobiva kohtumispaiga, olgu selleks kohvik või restoran, piknik pargis või üks hea tennisematš vms.. Ainus, mida me Sinult ootame on see, et Sa ilmuksid eelnevalt kokkulepitud kohta ja naudiksid seltskonda.
  Samuti vahendame soovi korral kontakte, sel juhul osapooled lepivad omavahel ise kokku, kus nad kohtuda soovivad.
 • Kohtumise lõpus võite vabalt vahetada omavahel kontakte ning teha plaane juba järgmisteks kokkusaamisteks. Tea For Two ei sekku. Palume vaid, et peale kohtingut annaksite meile ausa tagasiside! Toetudes Sinu kommentaaridele ja üldisele hinnangule kaaslase kohta, saame edaspidi Sinu eelistusi veel täpsemalt järgida. Või heal juhul lõpetame otsingud.

Meie pühendunud meeskond teeb kõik selleks, et leida Sulle ideaalne kaaslane kogu eluks!