KKK

 •   K:  Milline on Tea For Two erinevus võrreldes teiste
  tutvumisteenustega?

  V:   Oleme ainulaadne teenus Eestis, sest enne kohtingule saatmist me kohtume ja vestleme KÕIKIDE oma klientidega personaalselt. Ei mingit nähtavat andmebaasi kodulehel, ei mingeid fotosid. Otsime nn. käsitsi kaaslasi ning saadame kaks profiililt sobivat inimest lõuna- või õhtusöögile.  Samuti korraldame oma sihtgrupile eriüritusi. 

 •   K: Kuidas kliendid meid leiavad?

  A: Kliendid jõuavad meieni mitmeid teid pidi. Enamasti soovitustega juba olemasolevatelt klientidelt ning meie poolt korraldatud üritustelt. Samuti on meid järjest rohkem kajastatud erinevates meediakanlites. Kindlasti tänapäeva oluline reklaamiallikas Facebook on toonud märkimisväärse numbri inimesi. Inimesed on meid leidnud läbi huvitavate otsingute ning jõudnud meie koduleheni. 

 • K: Kuidas loote sobivad match`id?

  A: Kui sobitame oma kliente, siis kasutame kombineeritud meetodit, sh. kogemused ja intuitsioon. Vaatame üle mõlema potentsiaalse kliendi kriteeriumid, nende sarnasused, tausta, hariduse, elukoha, nende nõudmised nii välimuse kui ka huvide osas. Ja loomulikult pöörame tähelepanu sellele, mis on inimeste kirg ja tulevikuvaated.

 • K: Kas Tea For Two teenus on ainult Tallinna keskne?

  V:  Lõuna- või õhtusööke kohtinguteks pakume just Sinu soovidele vastavalt, ükskõik millises Eesti paigas. Meie kontor asub Tallinnas, kuid meie tegevus laieneb kogu Eestile. Samuti on meil ka rahvusvaheline võrgustik, vajadusel võib leida partneri piiri tagant või vastupidi. Tuleb vaid meiega kontakteeruda ning täpsemalt oma soovidest teada anda.

 • K: Pärast Teiega kohtumist, kui kiiresti korraldate kohtumise
  teekaaslasega?

  V: Eesti tingimustes on väga raske eesmärgiks seada konkreetseid ajalisi piiranguid. Me kahjuks ei saa lõpuni garanteerida kaaslase leidmist. Nii nagu seda juhtub ka väljapool meie teenust. Praktika ja statistika näitab seda, et vallalisi naisi alates 35. eluaastast on rohkem kui mehi ning samamoodi pöördub ka meie poole naisi rohkem kui mehi.

  Tea For Two teeb aga parima, et leida igale ühele oma õnn. 

 • K: Kas eelnevalt on võimalik näha fotot oma kaaslasest või
  suhelda temaga?

  V:   Kui oleme leidnud Sulle sobiva partneri, siis anname Tema eesnime ning lühikese ülevaate, miks arvame teid omavahel sobivat. Me ei anna välja perekonnanime, fotot ega täpsemat töökohta. Üheks põhjuseks on vabastada mõlemaid pooli eelarvamustest ning võimalusest otsida mitte alati adekvaatset infot teistelt inimestelt või interneti teel. Meie vahel peab tekkima täielik usaldus partneri otsingul.

 • K: Ma arvan, et mulle on raske leida kaaslast, kas olete kindlad, et
  ikka leiate?

  V: Üheks oluliseks protsessi osaks on tagasiside klientidelt. Meil on hea meel, kui meil õnnestub sobitada inimesi igaveseks kooseluks kohe esimesel kohtamisel. Kuid kahjuks ei ole see ülesanne alati lihtne.  Mida ootame aga oma klientidelt, on kohtingujärgne tagasiside, mida arvestame juba järgmise potentsiaalse partneri otsingul ning kohtingul. Niiviisi kliendi ja Tea For Two omavahelises suhtluses leiame kindlasti parima teekaaslase.

 • K: Kas Tea For Two teenus on tasuline nii naisele kui mehele?

  V:  Jah. Tea For Two teenus on ühtemoodi tasuline mõlemale osapoolele. 

 • K: Milline oleks minu järgmine samm?

  V:  Kui oled valmis kohtama oma teekaaslast, siis on õige aeg teha oma esimene samm, alustades ankeedi täitmist siit!! Samuti võid Sa tekkivate küsimuste korral meile helistada, hea meelega vastame neile.  Kontaktid

 • K: Olen ise õnnelikus suhtes, kuid mul on mitu tuttavat, kes ei ole
  siiani endale kaaslast leidnud. Kuidas võiks neid Tea for Two juurde saata?

  V:  Tea for Two`l on teepaki kujuga, väga vahva väljanägemisega KINKEKAART, millele saab lisada personaalseid sõnumeid. Sellise kingi saamisel, ei jäta Sinu tuttavad kindlasti oma sõprade heasoovlikkust kasutamata